Biblioteka

Rekomenduojama literatūra

2013 03 06
Adele Faber ir Elaine Mazlish – visame pasaulyje pripažintos ir daugybę apdovanojimų laimėjusios suaugusiųjų-vaikų santykių ekspertės. Jų dėstomos paskaitos ir sukurtos bendravimą gerinančios programos naudojamos tūkstančių įvairiausių grupių, o knygos išleistos daugiau nei dvidešimčia kalbų ir parduotos daugiau nei trijų milijonų tiražu.

Rekomenduojame paskaityti šias minėtų autorių knygas:

  • "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų" - tai praktiškas ir aiškus gidas tėvams, norintiems efektyviai bendrauti su savo vaikais. Gausybė aprašymų, pavyzdžių ir iliustracijų pateikia paprastos informacijos ir žinių, kuriomis tėvai gali nedelsiant pasinaudoti praktiškai – mokytis kalbėtis bei spręsti problemas. Tai knyga, kuria galima naudotis individualiai arba grupėse, o joje aprašomi būdai yra tinkami visiems vaikams nepriklausomai nuo jų amžiaus.
  • "Kaip kalbėti, kad vaikai galėtų mokytis - namie ir mokykloje" - knygoje gvildenami tėvų ir mokytojų bendravimo su vaikais klausimai. Panaudodamos „dialogų“ techniką bei patrauklius „gerų ir blogų“ sprendimų paveikslėlius, autorės atskleidžia, kaip elgtis problematiškose mokymo proceso situacijose, kaip padrąsinti vaikus siekti geriausių rezultatų, kaip ugdyti asmenybes.

Prenumeruoti naujienlaiškį

El. pašto adresas:
Prisijungti

 

 

   

Užmiršote slaptažodį? 

Norėdami tapti registruotu vartotoju, prašome susisiekti su mumis info@mokyklavisiems.lt